Stijlvolle e-bike met krachtige Bosch middenmotor

Altura Ego BES 3 Best getest

De Altura E-go BES3 kwam als beste uit de AD fietstest 2024 met een score van 8,1 in de categorie elektrische stadsfietsen.

 

Altura

Deze e-bike met krachtige Bosch middenmotor is perfect voor heuvelachtig gebied maar leent zich ook voor een snelle rit naar de stad of supermarkt.

Van lange toertochten tot korte afstanden, met deze Batavus kom jij moeiteloos aan op jouw bestemming.

Door de krachtige middenmotor fiets je gemakkelijk alle heuvels op. Het Purion display toont je alle benodigde informatie tijdens jouw fietstocht.

Met de Bosch Flow App en bluetooth verbind je je smartphone draadloos met jouw fiets en houd je eenvoudig al je (fiets)gegevens bij.

Met de navigatie module kom je eenvoudig op jouw bestemming.

Veel fietsplezier!

 

  • Altijd zichtbaar met verlichting die werkt op de accu waardoor je nooit meer batterijen hoeft te vervangen
  • Fiets vol vertrouwen met Batavus Remlicht
  • Klik fietsaccessoires op de achterdrager met het MIK-systeem

€ 2.349,00

Tekst en foto’s : Batavus

Recommended Posts

2 Comments


Add a Comment

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *